Gülsoy Sigorta ve Reasürans Brokerliği olarak, 30 yıllık yerel sigorta deneyim ve uzmanlığımızdan kaynaklanan gücümüzü , Avrupa reasürans pazarının en büyük ve saygın şirketlerinin bilgisi ile birleştirerek tasarladığımız Sanat Sigortaları All Risks ürünümüz ile;

Sanat konusunda büyük veya küçük, özel veya ticari yatırım yapan tüm kişi veya kuruluşlara ; karşılaşabilecekleri tüm riskleri en geniş anlamda teminat altına alan bir sigorta programının yanında entegre bir servis taahhüdü ile hizmet vermek istiyoruz.

Şöyle ki;

  • Sadece sanat eserlerinizin sigortası değil , sahip olduğunuz tüm maddi / bedeni / finansal varlıkların sigortalanabilir riskleri için size özel çözümler sunmayı vaad ediyoruz.
  • Bizden almayı tercih ettiğiniz Sanat Sigortası All Risks ürününü ile sadece bir sigorta koruması değil, aynı zamanda , konusunda çok deneyimli ve saygın iş partnerlerimizin işbirliği ile sizlere; sanat eseri satın alma ve/veya satma, özel depolama, özel nakliye, bakım ve onarım ve hasar sonrası sürecin yönetilmesi konularında da piyasadan alabilecekleri en iyi danışmanlığı sağlayabileceğini idda ediyoruz.
  • Türkiye’de ki dinamiklerin farkında, güçlü, Gülsoy’a güvenen ve bu konudaki tüm deneyim ve kapasitesini aktarmaya ve yatırım yapmaya niyetli Avrupa’nın en büyük reasürans partnerleri ile çalışıyoruz.

Bu ürün ile; Resim kolleksiyonlarınızdan değerli saatlerinize, müzik aletlerinizden klasik araçlarınıza kadar, özel bir tanımı ve değeri olan ve hayatınıza paha biçilmez anlam katan kolleksiyonlarınızı; evinizde, teknenize, işyerinizde bulunduğu sırada, adresler arası taşımalar esnasında veya emanet olarak bulunduğu sergi, galeri ve müzelerde herhangi bir kaza, hırsızlık, yangın ve su hasarları sonucunda hasarlanmalarına karşı teminat veriyoruz.

Ayrıca , hasarın giderilmesi sonrası eserin tarafınızdan geri alınması, set veya çift olan sanat eserlerinizin birinin kaybı durumunda tamamının bedelinin karşılanması gibi ayrıcalıkları da bu ürün ile birlikte size sunuyoruz.